Правила користування

Правила користування сайтом і використання матеріалів сайту jwct.org.ua (надалі - «Сайт»):


    1.Користувачі сайту зобов'язані виконувати Договір приєднання про використання сайту jwct.org.ua, розміщений за адресою jwct.org.ua/agreement.html
    
    2.Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на Сайті (далі - матеріали), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Редакції Сайту і на безоплатній основі виключно за умови встановлення гіперпосилання посилання на сайт jwct.org.ua. При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усна посилання (для тілі - і радіопрограм) і письмова посилання (для друкованих видань).
    
    3.Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту jwct.org.ua.
    
    4.Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і що належать третім особам.
    
    5.Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.
    
    6.Редакція сайту не надає довідкової інформації.
    
    7.Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів і фотоматеріалів, права на які належать журналу строго заборонені.

Помощь для Joomla.